Oferta pracy

Specjalista/ka ds. marketingu

Crido Taxand Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i egzekucja działań marketingowych oraz komunikacyjnych związanych z wybranym produktem, w tym w kanale e-commerce

  • tworzenie i optymalizacja kampanii w sieciach reklamowych i mediach społecznościowych (np. Facebook Ads)

  • prowadzenie i optymalizacja działań w zakresie SEM i SEO

  • tworzenie treści marketingowych na potrzeby planowanych kampanii

  • nadzór nad budową i rozwojem, w tym poprawnością estetyczną, merytoryczną i funkcjonalną (UX) strony dedykowanej produktowi/ usłudze

  • koordynacja prac i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych w tym audio i video

  • współpraca z różnymi podwykonawcami

  • planowanie i przygotowywanie kampanii e-mail

  • budowanie społeczności w sieci

  • aktywny wpływ na rozwój produktu

Nasze wymagania

  • minimum 4 letnie doświadczenie w marketingu, w tym w marketingu online w sektorze B2B i w marketingu online dla e-commerce

  • doświadczenie w optymalizowaniu działań z obszaru marketingu online dla B2B

  • dobra znajomość narzędzi reklamowych Google, Facebook, LinkedIn, Youtube

  • praktyczna znajomość zasad działań z zakresu SEO i SEM

  • praktyczna wiedza i umiejętności generowania ruchu oraz leadów

  • doświadczenie w budowaniu społeczności w środowisku online

  • praktyczna znajomość zasad UX

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • kreatywność i odwaga w proponowaniu niestandardowych rozwiązań

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość najnowszych trendów i zagadnień z zakresu marketingu online i e-commerce

  • podzielność uwagi, umiejętność ustalania priorytetów, praca nad wieloma zadaniami w tym samym czasie

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pracę w przyjaznym i wspierającym się zespole

  • kulturę organizacyjną opartą na współpracy

  • dogodną lokalizację w centrum Warszawy (blisko metra)

  • pakiet benefitów m.in.: prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne