Specjalista/-ka ds. Marketingu

ASTEK PolskaO firmie

  • Mokotowska 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 01 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ASTEK Polska

Mokotowska 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie strategii działań komunikacyjnych oraz prowadzenie kanałów w social mediach dla wybranych marek Grupy ASTEK w Polsce - Linkedin, Facebook

  • Realizacja strategii marketingowej firm Grupy ASTEK w Polsce oraz współudział w kreowaniu wizerunku marek

  • Tworzenie angażującego contentu marketingowego i spójnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

  • Realizacja projektów z zakresu Employer Brandingu i CSR

  • Tworzenie materiałów wizerunkowych i promocyjnych

  • Przygotowywanie newsletterów

  • Efektywna współpraca z działami wspierającymi

  • Analiza nowych rozwiązań na rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online z naciskiem na social media

  • Dobra znajomość narzędzi Canva oraz Adobe Photoshop

  • Znajomość narzędzi komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wielozadaniowość, elastyczność, umiejętności pracy nad kilkoma projektami jednocześnie i z różnymi zespołami

  • Samodzielność w realizacji projektów

  • Dobra znajomość pakietu Office

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa