Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Marketingu

Synlab Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Synlab Polska sp. z o.o.

Kartezjusza 2

Bemowo

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie strategii marki i planów marketingowych
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych i PR-owych
  • umiejętność samodzielnego tworzenia projektów graficznych (mile widziana)
  • umiejętność pisania treści o produktach firmy zgodnego z SEO
  • współpraca z agencjami reklamowymi, mediami i influencerami
  • współpraca z działem handlowym, wspólne analizowanie konkurencji i potrzeb rynku
  • podejmowanie działań marketingowych i promocyjnych w celu wzrostu sprzedaży portfolio produktowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe/niepełne wyższe - mile widziane w zakresie marketingu
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w marketingu - firma medyczna będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność analizy rynku i działań konkurencji - zwłaszcza rynku medyczno-laboratoryjnego - mile widziane
  • umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office
  • znajomość programu Canva lub innego programu graficznego
  • kreatywność i „lekkie pióro”, samodzielność w tworzeniu nowych koncepcji i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę ze wszystkimi świadczeniami
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe
  • zniżki na badania laboratoryjne pracownika i rodziny
  • udział w różnorodnych projektach (również międzynarodowych)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Szukasz pracy w marketingu - czekamy właśnie na Ciebie! Sprawdź, jakie mamy oczekiwania i na co możesz liczyć pracując z nami.

Na zgłoszenia czekamy do końca czerwca.

Grupa SYNLAB jest niekwestionowanym liderem na europejskim rynku usług laboratoryjnych medycyny ludzkiej.

SYNLAB koncentruje się w szczególności na wdrażaniu innowacyjnych metod medycyny laboratoryjnej oraz na tworzeniu sieci specjalistycznych kompetencji diagnostycznych.

Specjalista/ka ds. Marketingu, Kartezjusza 2, Bemowo, Warszawa