Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Marketingu

PEOPLE Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta Inchcape Motor Polska, poszukujemy obecnie Kandydata/Kandydatki na stanowisko Specjalisty/ki ds. Marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów marketingowych (współpraca z działami handlowymi wewnątrz firmy, współpraca z agencjami reklamowymi i domem mediowym)

  • Planowanie, realizowanie i nadzór kampanii marketingowych w obszarze 360 st.

  • Zarządzanie powierzoną częścią budżetu marketingowego

  • Realizacja działań w obszarze social media (współtworzenie contentu, planowanie kalendarza komunikacji, współpraca z agencją zewnętrzną)

  • Monitorowanie i analiza efektywności prowadzonych działań

  • Realizacja działań w obszarze segmentacji marketingowej

  • Przygotowywanie okresowych raportów i prezentacji

Wymagania pracodawcy

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku pracy po stronie klienta lub minimum dwa lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w agencji reklamowej

  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji

  • Kreatywność i nieszablonowe podejście do realizowanych projektów

  • Samodzielność i inicjatywa w prowadzonych działaniach

  • Umiejętności analityczne oraz budżetowania planowanych działań

  • Łatwość w skutecznym poszukiwaniu informacji i rozwiązywaniu problemów

  • Systematyczność i terminowość

  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Dobra znajomość środowiska MS Office (Power Point, Excel)

  • Prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym o wysokich standardach i nowoczesnym know-how

  • Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

  • Umowę o pracę

  • Dostęp do kafeteryjnego programu benefitów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Możliwość pracy hybrydowej (do indywidualnego ustalenia)

  • Możliwość rozwoju podczas szkoleń i konferencji branżowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Od 24 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403

Przewiń do profilu firmy