Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. mediów społecznościowych

Columbus Energy S.A.O firmie

Columbus Energy S.A.

Josepha Conrada 20

Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie treści i prowadzenie kont na portalach społecznościowych brandów Grupy Kapitałowej Columbus Energy.

Facebook, Instagram, Youtube, Linkedin, Tik Tok = morze możliwości i kreowanie strategii marketingowej marki.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • przekładanie kreatywnych pomysłów  na strategię komunikacji w social media
  • tworzenie i wdrażanie skutecznych kalendarzy komunikacji w social media dla naszych marek
  • bieżące prowadzenie i aktualizacja kanałów social media
  • poszukiwanie i wdrażanie brakujących kanałów/narzędzi social media
  • współtworzenie idei kreatywnych do kampanii
  • współpraca z grafikami, copywriterami, zespołem social ads
  • moderacja kanałów social media; dbanie o kontakt z odbiorcą

WYMAGANIA

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość narzędzi i kanałów social media (FB, IG, YT, TikTok etc.)
  • znajomość trendów i aktualna wiedza na temat zmieniającej się rzeczywistości social media
  • umiejętność tworzenia kreatywnego i angażującego kontentu
  • znajomość podstawowych zasad storytellingu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność długoterminowego planowania i organizacji pracy własnej
  • doświadczenie we współpracy z działem kreacji (copywriter/grafik/fotograf)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2 w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w  firmie będącej pionierem rynku ekoenergetycznego
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • opiekę medyczną i kartę MultiSport
  • wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Jeśli chcesz razem z nami dawać ludziom dobrą energię – przyślij nam swoje CV.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji"
Jeśli wyraża Pan/Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, prosimy o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Columbus Energy S.A. z siedzibą w Krakowie, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy