Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Obsługi Funduszy

AGIOFUNDS TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A.O firmie

AGIOFUNDS TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A.

Plac Jana Henryka Dąbrowskiego 1

Warszawa

  • towarzystwo funduszy inwestycyjnych z ponad 10-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją rynkową,
  • zarządzające wszystkimi rodzajami funduszy inwestycyjnych - parasolem FIO i SFIO, publicznymi ETF-ami, aktywnie zarządzanymi funduszami inwestycyjnymi zamkniętymi, funduszami sekurytyzacyjnymi i dedykowanymi funduszami inwestycyjnymi aktywów niepublicznych,
  • tworzone przez doświadczony zespół specjalistów, świadczący kompleksowe usługi na rzecz inwestorów detalicznych i profesjonalnych,
  • otwarte na innowacje i rozwój.

Opis stanowiska:

  • koordynacja działań operacyjnych funduszy,
  • udział w wypełnianiu obowiązków informacyjnych dotyczących funduszy,
  • koordynacja działań w procesie wyceny funduszy,
  • przekazywanie niezbędnych danych podmiotom prowadzącym księgi rachunkowe funduszy, świadczącym usługi depozytariusza i wyceniającym aktywa funduszy,
  • koordynacja procesu sporządzania, przeglądu i badania sprawozdań finansowych funduszy,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi świadczącymi usługi dla Towarzystwa i funduszy,
  • nadzorowanie prowadzenia i przechowywania dokumentacji funduszy w zakresie obszaru odpowiedzialności Zespołu.

Oczekujemy:

  • wiedzy i doświadczenia w zakresie funkcjonowania funduszy inwestycyjnych oraz znajomość zagadnień rynku kapitałowego,
  • umiejętności pracy zarówno na liczbach, jak z aktami prawnymi,
  • skrupulatności,
  • samodzielności,
  • znajomości zagadnień związanych z księgowością i finansami (mile widziana).

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • pracę w młodym, doświadczonym zespole w dobrej atmosferze,
  • atrakcyjny pakiet socjalny.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy