Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Obsługi i Wsparcia Partnerów Biznesowych

EFL Finance SA

  • Legnicka 48, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie merytoryczne, operacyjne i techniczne dla partnerów biznesowych

  • pomoc w przygotowywaniu kalkulacji zgodnie z oczekiwaniami Klienta oraz koordynacja całego procesu zawierania umowy

  • pozyskiwanie, weryfikowanie i kompletowanie niezbędnej dokumentacji wymaganej dla obsługiwanych transakcji w oparciu o przepisy i procedury

  • przygotowywanie i procesowanie umów oraz ich atestacja w systemach informatycznych wraz z weryfikacją zgodności zawartych dokumentów pod względem proceduralnym, formalnym i systemowym

  • kontrola dokumentacji rejestrowej i finansowej Klienta zgodnie z obowiązującą procedurą oraz ogólnymi przepisami prawnymi

  • budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami działającymi na rzecz Grupy EFL/CA

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka motywacja do działania i osiągania wyników, chęć tworzenia nowych rozwiązań

  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

  • skrupulatność i asertywność

  • umiejętność budowania relacji z Klientem wewnętrznym i zewnętrznym

To oferujemy

  • zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • bogatą ofertę socjalną, w tym opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny

  • pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym Business Garden połączoną z pracą zdalną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • Program Wellbeing

Samodzielna realizacja zadań zapewniająca wsparcie merytoryczne, operacyjne, procesowe i produktowe dla wszystkich kanałów Dystrybucji oraz Partnerów Biznesowych Grupy EFL/CA