Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta i sprzedaży

LARS Co.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa portfela klientów (oferty, zamówienia, reklamacje)

  • obsługa nowych klientów i ich pozyskanie

  • współpraca z działem zakupów w zakresie wyceny komponentów

  • nadzór i przygotowywanie dokumentacji technicznej do projektów oraz ich wdrożenie do produkcji

  • współpraca z działem produkcji oraz pozostałymi działami firmy.

  • nadzór nad zamówieniem od jego wpłynięcia do przekazania materiału klientowi

  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (również zagranicznymi),

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie,

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • doświadczenie we współpracy z dostawcami/klientami (najchętniej w dziale logistyki dostaw i/lub przy koordynacji projektów),

  • mile widziana podstawowa znajomość rodzajów podzespołów elektronicznych,

  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji,

  • dobra organizacja pracy własnej oraz współpracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w rozwijającej się firmie,

  • udział w innowacyjnych projektach z zakresu nowych technologii

  • współpracę w miłej atmosferze, z młodym, dynamicznym zespołem,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

LARS Co.

Producent kontraktowy elektroniki i oświetlenia LED.

Siedziba firmy znajduje się w Piasecznie.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z nazwą stanowiska za pomocą przycisku aplikowania