Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta

INTELLY J.NISKI sp.j.O firmie

INTELLY J.NISKI sp.j.

Wincentego Pstrowskiego 31

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja celów sprzedażowych w biurze obsługi klienta

  • Wsparcie telefonicznej obsługi posprzedażowej

  • Wsparcie monitoringu windykacji klientów w zgodzie z obowiązującymi procedurami

  • Obsługa biurowej korespondencji e-mail

  • Negocjowanie dot. spłat należności, ustalanie harmonogramów spłat

  • Sporządzanie bieżących raportów i analiz

  • Inne zadania administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta i windykacji

  • Gotowość do wyjazdów służbowych 1-2 razy w tygodniu do zamiejscowych Biur Obsługi Abonenta do Reszla i Ornety

  • Otwarte usposobienie

  • Umiejętność rozwiązywania spraw z trudnym klientem

  • Zdolności negocjacyjne

  • Dynamika w działaniu i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy i opieka osoby prowadzącej

  • Ciekawą pracę w środowisku opartym na współpracy i wzajemnym szacunku

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość rozwoju osobistego poprzez bezpłatne szkolenia prowadzone przez profesjonalnych trenerów

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Operator telekomunikacyjny Intelly ogłasza rekrutację na stanowisko:

Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta, Windykacji Polubownej.

Twoją pracę chcemy podzielić na dwa obszary. Trzy dni w charakterze Specjalisty/ki ds. obsługi klienta oraz dwa dni jako wsparcie działu windykacji.

Przewiń do profilu firmy