Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. obsługi klienta

HIMMELTEK sp. z o.o.O firmie

3 500–10 000
brutto / mies.
  • Pabianice
    Pabianice, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż tkanin, profesjonalna obsługa klientów
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie kontaktów handlowych ze stałymi odbiorcami
  • przygotowywanie ofert handlowych (maile, telefony, spotkania z klientami)
  • współpraca z działem zakupów w zakresie kształtowania cen, produktów i nowości
  • doradztwo w zakresie doboru efektywnych rozwiązań produktowych
  • realizacja planu sprzedażowego
  • monitorowanie rynku i konkurencji na rynku tkanin
  • kreowanie odpowiedniego wizerunku i realizowanie założeń strategicznych firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z klientami
  • wykształcenie wyższe (lub min. średnie)
  • wysoka kultura osobista, uczciwość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie w pracę
  • znajomość pakietu Office, Subiekt, programu Subiekt
  • terminowość, skrupulatność i dokładność w działaniu
  • komunikatywność
  • znajomość rynku tkanin mile widziana

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie (od 30 lat na rynku europejskim)
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia
  • perspektywa rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko zastępcy Kierownika Działu Handlowego

Benefity

  • spotkania integracyjne
  • premie uznaniowe

HIMMELTEK sp. z o.o.

Himmeltek® to międzynarodowa marka, która na polskim rynku jest obecna od 2011 roku. Sprzedajemy wysokiej jakości tkaniny. W naszej firmie w Pabianicach pracuje kilkudziesięciu pracowników.

Zobacz więcej na: www.himmeltek.pl

Specjalista/ka ds. obsługi klienta, Pabianice