Ta oferta pracy jest nieaktualna od 64 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/-ka ds. obsługi klienta (polisy obce)

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-07-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Ponad 72 tys. osób, 500 biur, w ponad 120 krajach to Aon Corporation, który od 2014 roku jest notowany na giełdzie w Nowym Jorku. Roczne przychody firmy oscylują na poziomie 12 mld USD. W Polsce Aon działa od 1992 roku i ma pozycję  lidera w zarządzaniu ryzykiem, pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

Aon  to miejsce, w którym znajdziesz wysokiej klasy ekspertów zarządzających wszelkim ryzykami występującymi w przedsiębiorstwach. Dzięki naszej pracy Klienci mogą bezpieczniej realizować swoje  cele biznesowe.

Pracując z nami, obsługując różnorodnych klientów, masz szansę stać się dla nich doradcą, ekspertem i partnerem biznesowym. Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja prawidłowości dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Rejestracja polis ubezpieczeniowych w systemie
  • Obsługa mailowych zapytań Klientów dot. procesu ubezpieczenia
  • Administrowanie elektroniczną i papierową dokumentacją ubezpieczeniową
  • Kontakt z Klientem celem pozyskania dokumentacji ubezpieczeniowej
  • Sporządzanie raportów z wykonywanych działań (excel)

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu ubezpieczeń (ze szczególnym uwzględnieniem ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych)
  • Minimum 1rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej i/lub leasingowej będzie atutem
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych (MS Office)
  • Nastawienie na jakościową realizację zadań
  • Samodzielność, terminowość, skrupulatność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym, wspierającym się zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • Możliwość udziału w wielu inicjatywach poza zawodowych (społecznych, sportowych, prozdrowotnych)

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Aon Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się