Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. obsługi klienta

BETTY'S HOME BEATA MALUJDAO firmie

BETTY'S HOME BEATA MALUJDA

Racjonalizatorów 10

Poznań

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie kanałami sprzedaży B2C
  • Obsługa biurowego maila
  • Kontakt z klientem
  • Administrowanie bazami danych, dokumentami handlowymi, dbanie o prawidłowy obieg i archiwizację dokumentów (współpraca z księgowością)
  • Prowadzenie, rozwiązywanie reklamacji
  • Nadzorowanie zamówień, wysyłek
  • Zamawianie dostaw
  • Robienie zakupów
  • Wystawianie faktur
  • Dbanie o stanowisko pracy

Wymagamy:

  • Doświadczenia w dziale obsługi klienta lub/i administracji biurowej
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Dobrej obsługi pakietu office (Excel, Word)
  • Zdolności interpersonalnych w kontaktach z klientem i zespołem pracowników firmy
  • Dobrej organizacji pracy i skrupulatności
  • Gotowości do nauki i zaangażowania

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość platformy Wordpress/Woocommerce
  • znajomość branży ecommerce

Oferujemy:

  • Umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Pracę w miłym i wesołym zespole
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Duże możliwości rozwoju i nauki
  • Dodatkowe treningi i szkolenia

Ogłoszenie archiwalne