Specjalista/ka ds. obsługi klienta skandynawskiego

Mitsubishi Electric Europe

  • Krakowska 48, Balice (pow. krakowski)
    Balice (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Krakowska 48

Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie dobrych i długofalowych relacji z Klientami z grupy skandynawskiej,

  • profesjonalna obsługa Klientów oraz zapewnienie wsparcia i niezbędnych informacji w odpowiedzi na pojawiające się pytania,

  • monitorowanie realizacji zamówień,

  • potwierdzanie ofert, zamówień z działami handlowymi w Szwecji oraz Norwegii,

  • bezpośredni kontakt z centralą firmy,

  • ścisła współpraca z magazynem i firmą spedycyjną w Niemczech,

  • współpraca z działami wewnątrz organizacji w całej Europie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe lub w trakcie studiów,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,

  • znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2,

  • dobra organizacja pracy, samodzielność i inicjatywa,

  • komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami firmy,

  • nastawienie na pracę zespołową, dynamika i entuzjazm w działaniu,

  • znajomość obsługi programów MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony,

  • stałe wynagrodzenie oraz system premiowy,

  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji, świetny zespół, który ceni sobie miłą i pozytywną atmosferę w pracy,

  • wyjazdy służbowe do Szwecji / Norwegii,

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie,

  • bezpłatne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, a dodatkowo dostęp do platformy Udemy,

  • kontakt z międzynarodowym środowiskiem biznesowym na co dzień, co daje możliwość praktycznego wykorzystanie znajomości języków obcych,

  • bogaty pakiet benefitów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • Kafeteria Mybenefit

  • Program Wsparcia Pracowników