Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. Obsługi Klienta w sklepie z odzieżą damską - język czeski

Modne Duże Rozmiary

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • posprzedażowa telefoniczna obsługa klienta w języku czeskim,

  • realizacja zagadnień reklamacyjnych,

  • odpowiadanie na zapytania Klientów,

  • obsługa konta na Facebooku w języku czeskim,

  • tłumaczenie banerów reklamowych w języku czeskim,

  • poprawianie tłumaczeń opisów produktów w języku czeskim,

Nasze wymagania

  • znajomości języka słowackiego umożliwiającej swobodną komunikację,

  • znajomości języka polskiego w stopniu co najmniej dobrym,

  • mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach tekstów polsko-czeskich,

  • efektywnej organizacji pracy,

  • cierpliwości i rzetelności,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zakresie obsługi Klienta lub w dziale reklamacji.

To oferujemy

  • 20 dni płatnego urlopu w roku,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • pracę w dni powszednie w godzinach 9-17

  • stabilne warunki współpracy,

  • przyjazną atmosferę pracy.

O nas

Sklep internetowy z odzieżą damską ModneDuzeRozmiary.pl poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko Specjalistki ds. Obsługi Klienta ze znajomością języka czeskiego, której głównym zadaniem będzie obsługa klienta w języku czeskim. Szukamy osoby lubiącej pomagać w wyborze towaru i realizacji zamówień, cierpliwej i uprzejmej.