Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. obsługi klienta z j. słowackim

Łazienkaplus.pl S.A.O firmie

  • Jaryszki (pow. poznański)
    Jaryszki (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta indywidualnego (telefoniczna, e-mailowa) w języku polskim oraz języku słowackim
  • aktywne doradztwo produktowe
  • udzielanie klientom informacji o aktualnej ofercie naszego sklepu internetowego, dostępności poszczególnych produktów, ich funkcjonalnościach oraz cenach
  • przyjmowanie, wprowadzanie do systemu i obsługa zamówień złożonych przez klientów za pośrednictwem infolinii lub sklepu internetowego
  • szybkie i efektywne rozwiązywanie zapytań klientów (via e-mail, telefon, chat)
  • weryfikacja treści produktowych na stronie internetowej w j. słowackim
  • wsparcie dla innych działów w zakresie komunikacji w j. słowackim
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie (zakupy, reklamacje i zwroty, zarządzanie ofertą, logistyka, doradztwo techniczne i sprzedaż, księgowość)

Nasze wymagania

  • biegła znajomość j. słowackiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie zawodowe w telefonicznej obsłudze klienta – mocny atut
  • swobodna obsługa komputera i otwartość na naukę nowych systemów IT
  • komunikatywność, empatia
  • orientacja na klienta i jego potrzeby
  • wysoka kultura osobista i nienaganna dykcja
  • wielozadaniowość
  • zaangażowanie, gotowość do nauki specyfiki branży i produktów wyposażenia wnętrz

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (po okresie próbnym podstawa i premia)
  • wsparcie przełożonego oraz zespołu w procesie wdrażania i adaptacji
  • przejrzysta ścieżka rozwoju i awansów
  • cykliczne szkolenia produktowe
  • pakiet benefitów (dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe, dostęp do platformy eTutor do nauki j. obcych, bony świąteczne, rabaty pracownicze)
  • możliwość pracy hybrydowej/ zdalnej
  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole w firmie, w której wszyscy traktujemy się po partnersku i mówimy sobie po imieniu
  • możliwość rozwoju zawodowego w największym sklepie internetowym w Polsce w swojej branży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Łazienkaplus.pl S.A.

Łazienkaplus.pl S.A. to internetowy lider wyposażenia łazienek w Polsce. Od 2007 roku

zrealizowaliśmy ponad 1,4 mln zamówień i sprzedaliśmy już ponad 4,6 mln produktów.

Specjalista/ka ds. obsługi klienta z j. słowackim, Jaryszki (pow. poznański)