Oferta pracy

Specjalista(-ka) ds. obsługi kredytów konsorcjalnych

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji kredytowej dla produktów konsorcjalnych i bilateralnych pod kątem operacyjnym

  • rejestracja w systemie księgowym produkty obarczone ryzykiem kredytowym w zakresie umów konsorcjalnych i bilateralnych

  • obsługa operacyjna umów w systemach bankowych, a także monitorowanie i rozksięgowywanie wpływów na rachunkach kredytowych

  • przygotowywanie i przekazywanie informacji dla uczestników konsorcjum

  • opracowywanie danych na potrzeby opinii audytorskich

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu produktów bankowych, w szczególności produktów ryzyka

  • umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

  • analityczne myślenie, skrupulatność

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min B2

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze ekonomii; preferowane kierunki bankowość, rachunkowość.

Mile widziane

  • Mile widziana będzie Twoja znajomość systemu GLOBUS.

To oferujemy

Jako zespół zwalniamy do uruchomienia oraz administrujemy w systemach bankowych produktami obarczonymi ryzykiem kredytowym, dotyczącymi finansowania strukturalnego (kredyty konsorcjalne i bilateralne)​ jednostek obszaru bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

Analizujemy dokumenty kredytowe, podejmujemy decyzję co do jej poprawności, księgujemy produkty ryzyka i administrujemy nimi w czasie życia produktu. Brzmi ciekawie?

Tryb pracy: praca hybrydowa - możliwość pracy raz w tygodniu w biurze w Łodzi (Kilińskiego 74) lub w Warszawie (Prosta 18).

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.​

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy