Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. obszarów chronionych

Fundacja WWF PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Fundacja WWF Polska

Usypiskowa 11

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne współtworzenie i realizacja celów strategii WWF Polska w zakresie wsparcia obszarów chronionych, w tym obszarów chronionych prywatnie
  • Prowadzenie projektów w zakresie obszarów chronionych, w tym w szczególności morskich obszarów chronionych
  • Prowadzenie działań rzeczniczych na rzecz obszarów chronionych
  • Aktywne uczestnictwo w konsultacjach społecznych aktów prawnych związanych z obszarami chronionymi
  • Współpraca z instytucjami i ekspertami z dziedziny

Nasze wymagania

  • Identyfikowania się z misją i wartościami Fundacji WWF
  • Wiedzy przyrodniczej, w tym znajomości tematyki ochrony obszarowej
  • 2-letniego doświadczenia zawodowego w realizacji zadań związanych z ochroną przyrody
  • Umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu projektami i działaniach rzeczniczych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz zaawansowanej znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętności analitycznych i negocjacyjnych
  • Zaangażowania, samodzielności, skrupulatności
  • Komunikatywności, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Prawa jazdy kategorii B

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe obejmujące zagadnienia ochrony przyrody lub biologii
  • Doświadczenie w pracy na rzecz obszarów chronionych
  • Znajomość zagadnień związanych z ochroną mokradeł

To oferujemy

  • Pracę z sensem i misją w jednej z największych Fundacji zajmujących się ochroną środowiska i zmianą klimatu na świecie
  • Rozwój i naukę podczas pracy przy angażujących, lokalnych i międzynarodowych projektach
  • Otwartą, demokratyczną atmosferę
  • Elastyczne godziny pracy, dodatkowe wolne dni
  • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty FitSport
  • Możliwość przychodzenia do biura ze swoim czworonogiem
  • Możliwość pracy w „zielonym”, komfortowym biurze na Ochocie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowy urlop
  • biuro PSYjazne czworonogom

Jesteśmy międzynarodową organizacją pracującą od ponad 60 lat na rzecz naszej planety. W dobie kryzysu klimatycznego i ginącej przyrody mamy ważną misję: zatrzymać zmianę klimatu, ocalić dziką przyrodę i doprowadzić do życia w harmonii ludzi z naturą.

W naszych działaniach stawiamy na współpracę i wzajemny szacunek, jesteśmy odważni i wierni zasadom. Bądź częścią wiodącej na świecie organizacji zajmującej się ochroną przyrody i wykonuj pracę bliską Twoim wartościom, przekonaniom i marzeniom.

Dołącz do nas i zmieniaj świat!

Specjalista/ka ds. obszarów chronionych, Usypiskowa 11, Ochota, Warszawa