Oferta pracy

Specjalista / ka ds. ochrony danych osobowych

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące doradztwo i wsparcie Spółki w procesach przetwarzania danych osobowych poprzez m.in. wydawanie opinii, udzielanie informacji i wyjaśnień, a także identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów;

  • Czuwanie nad przestrzeganiem procedur dotyczących ochrony danych osobowych wdrożonych w Spółce;

  • Sprawdzanie efektywności stosowanych zabezpieczeń ochrony danych, w tym współpraca z działem IT;

  • Prowadzenie rejestrów czynności i kategorii czynności przetwarzania danych osobowych, wymaganych przepisami RODO;

  • Bieżące doradztwo przy wdrażaniu i wypełnianiu obowiązków wynikających z RODO, w tym pomoc przy reagowaniu na incydent naruszenia danych osobowych;

  • Konsultacje i sporządzanie umów powierzenia, klauzul umownych dotyczących ochrony danych osobowych;

  • Konsultacje, opracowywanie i aktualizowanie regulaminów, procedur, polityk oraz wszelkich innych dokumentów w zakresie ochrony danych osobowych;

  • Opiniowanie i doradztwo w zakresie projektów umów z klientami i partnerami biznesowymi Spółki, a także z podwykonawcami i usługodawcami, w tym uczestnictwo w procesie negocjacji treści ww. umów;

  • Przeprowadzanie cyklicznych szkoleń dla pracowników biurowych, dotyczących zagadnień związanych z ochroną danych osobowych (RODO, polityka Spółki oraz wdrażane procedury);

  • Monitorowanie zmian w ustawodawstwie polskim oraz unijnym, wydawanych zaleceń, opinii i decyzji właściwych organów, w zakresie ochrony danych osobowych;

  • Uczestnictwo w okresowych audytach przetwarzania danych osobowych;

  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, na których poruszana będzie tematyka danych osobowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie prawnicze);

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z ochroną danych osobowych;

  • Merytoryczna i praktyczna znajomość polskich oraz unijnych przepisów, aktów wykonawczych, orzecznictwa, w zakresie ochrony danych osobowych;

  • Preferowana biegła znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie);

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office;

  • Systematyczność i doskonała organizacja pracy, w tym umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Sumienność, dokładność, terminowość.

To oferujemy

  • zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub umowy o pracę;

  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie;

  • udział w odpowiedzialnych i ambitnych przedsięwzięciach w środowisku międzynarodowych specjalistów;

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna