Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. ofertowania

INVEST-BIURO B.WAŻNY, P.WAŻNY

4 0005 000 brutto / mies.
  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie kosztorysów, wycen i ofert handlowych

  • prowadzenie negocjacji handlowych

  • kontakt z klientami i ustalenia techniczne w zakresie realizacji projektu

  • dobór odpowiednich technologii i materiałów przygotowywanych wycen

  • weryfikacja i aktualizacja kosztów materiałów i usług

  • sporządzanie dokumentacji powykonawczych

  • prowadzenie korespondencji i uzgodnień z podwykonawcami, inwestorami i urzędami

  • obsługa aktualnych i pozyskiwanie nowych kontrahentów

  • pozyskiwanie wiedzy na temat produktów

  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie / mile widziane wykształcenie inżynierskie (również studenci ostatnich roczników)

  • umiejętność opracowywania kosztorysów i wycen

  • znajomość branży budowalnej będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomości pakietu MS Office

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz rozmów handlowych

  • łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność, rzetelność, odpowiedzialność

  • silna motywacja do pracy

  • umiejętność planowania i organizacji własnego czasu

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy z perspektywą długoterminowego zatrudnienia

  • pracę w młodym zespole

  • wynagrodzenie podstawowe

  • premie sprzedażowe uzależnione od osiąganych wyników

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności

  • pełne wsparcie szkoleniowo-doradcze

  • niezbędne narzędzia do pracy