Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/-ka ds. ofertowania

INSTAC Sp. z o.o.O firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

INSTAC Sp. z o.o. prężnie rozwijająca się i nowoczesna firma działająca od wielu lat w branży ochrony przeciwpożarowej, świadcząca kompleksowe usługi doradztwa technicznego, projektowania, montażu i uruchamiania instalacji przeciwpożarowych zatrudni osobę na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie wycen oraz ofert techniczno-handlowych
  • Aktywne wsparcie działu handlowego oraz biur projektowych
  • Kontakt z klientem
  • Koordynowanie dostaw wyrobów do klienta końcowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Dobra obsługa komputera, Excel, Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność budowania relacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Miejsce pracy: Sosnowiec
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem w tytule: Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Prosimy o przesyłanie CV z klauzulą:

„W związku z ogłoszeniem z dnia 12.02.2021 w sprawie rekrutacji na stanowisko „Specjalista ds. ofertowania” w spółce INSTAC, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej przekazywanej spółce INSTAC, w celu przeprowadzenia procedury rekrutacyjnej. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałam/zapoznałem się i zrozumiałam/zrozumiałem treść „Informacji o administratorze danych osobowych”, dołączonej do ogłoszenia rekrutacyjnego.”

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi przez nas osobami.

Ogłoszenie archiwalne