Oferta pracy

Specjalista/ka ds. ofertowania

INTARIS Sp. z o.o. O firmie

INTARIS Sp. z o.o.

01-625

Warszawa

INTARIS Sp. z o.o. to firma, która z sukcesem pracuje dla podmiotów z sektora publicznego. Dysponujemy pełną ofertą sprzętu komputerowego wiodących światowych producentów. Sprawnie realizujemy kontrakty dostaw w naszym sektorze nawet o dużej skali.

Jeżeli jesteś zainteresowana/y pracą w przyjaznym, niekorporacyjnym środowisku biznesowym, opartym na efektywnej pracy zespołowej, otwartym na innowacyjność i nastawionym na realizację celów, zachęcamy do udziału w poniższym procesie rekrutacyjnym.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/ka ds. ofertowania – umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie rynku zamówień publicznych pod kątem nowych ogłoszeń o postępowaniach na dostawy sprzętu IT
  • sprawdzanie aktualności dokumentacji niezbędnej podczas postępowań o zamówienie publiczne
  • analiza dokumentacji przetargowej w zamówieniach publicznych (Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia wraz z załącznikami do SIWZ)
  • przygotowywanie ofert przetargowych i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert
  • prowadzenie korespondencji dotyczącej przetargów z Zamawiającym
  • monitorowanie złożonych ofert
  • nadzór i archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów
  • pomoc w bieżących pracach administracyjnych dział

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego (lub ostatni rok studiów)
  • bardzo dobrej znajomość MS Office oraz poruszania się w zasobach internetowych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • otwartości na naukę i rozwój
  • dokładności i rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • sumienności i dyscypliny w działaniu
  • komunikatywności i operatywności

Idealny kandydat dodatkowo posiada:

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy w branży IT
  • doświadczenie w pracy biurowej
  • dobrą znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w ciekawej branży
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • otwartość na innowacyjność i samodzielność w działaniu
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym podając w tytule symbol Specjalista/ka ds. ofertowania/2020. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kami.

Warunkiem uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym jest dopisanie w dokumentach aplikacyjnych oświadczenia o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczące ochrony danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy