Oferta pracy

Specjalista (-ka) ds. operacji dokumentowych

mBank

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa akredytyw dokumentowych importowych oraz exportowych,

  • weryfikacja i obsługa zleceń i dyspozycji złożonych przez klientów pod względem formalnym i merytorycznym oraz weryfikacja ich zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami

  • wspieranie klientów w zakresie obsługi akredytyw oraz ustalenia warunków transakcji,

  • weryfikacja dokumentów zaprezentowanych w ramach akredytywy,

  • wykonywanie i weryfikowanie płatności w ramach obsługiwanych transakcji,

  • współpraca z innymi jednostkami w banku uczestniczącymi w procesie obsługi akredytyw,

  • proponowanie i wdrażanie zmian w obsłudze produktu

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe preferowanie kierunki: ekonomia i bankowość,

  • 3 letnie doświadczenie w pracy w obsłudze operacji dokumentowych,

  • znajomość transakcji finansowania handlu, znajomość UCP, Incoterms,

  • wiedza w zakresie procesów przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu,

  • znajomość SWIFTu,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,

  • otwartość na zmiany,

  • odpowiedzialność, dokładność i skrupulatność.

To oferujemy

  • praca hybrydowa, 2 tygodnie pracy w biurze, 1 tydzień pracy z domu,

  • programy rozwojowe, np.: Z energią po zdrowie, Piątki z rozwojem, ODnowa (program wspierający pracę i zarzadzanie w środowisku zdalnym i hybrydowym),

  • wsparcie w opracowaniu indywidulanych planów rozwojowych i odkrywaniu mocnych stron wykorzystując podejście Instytutu Gallupa,

  • bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning, platformy językowej (j. angielski, j. niemiecki).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy 6 osobowym zgranym zespołem osób, które wspierają klientów w składaniu zleceń orz opiniowaniu wzorów akredytyw dokumentowych importowych i eksportowych. Doradzamy klientom i jesteśmy ich partnerami. Na co dzień pracujemy z dokumentami ale równie ważny jest dla nas kontakt z zespołem i naszymi klientami. W naszej pracy ważna jest dokładność i skrupulatność oraz odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań.

Dołącz do nas! Odpowiedz na ogłoszenie klikając w przycisk APLIKUJ

Nasze centrale zlokalizowane są w Łodzi i Warszawie, natomiast jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z całej Polski.

Przewiń do profilu firmy