Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

specjalista/ka ds.operacji zakupowych z angielskim

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Poszukujemy Specjalisty do obsługi Front Office działu zakupów. Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która w Warszawie utworzyła swoje struktury zakupowe dla regionu EMEA.

WAŻNE: Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego rozmowy rekrutacyjne realizowane są zdalnie (rozmowy telefoniczne i wideokonferencje)

specjalista/ka ds.operacji zakupowych z angielskimNumer ref.: /102/03/2020/MS/50375

zadania

  • odpowiadanie na zapytania użytkowników dotyczące wszystkich zakupów z kategorii indirect
  • budowanie bazy dostawców
  • identyfikowanie potrzeb zmiany w obszarze procesów zakupowych i szkoleniu użytkowników
  • udział we wdrażaniu zmian i opracowywaniu usprawnień
  • dbanie o sprawny przepływ informacji w organizacji
  • sprawdzanie poprawności przestrzegania zasad i procedur zakupowych
  • uczestniczenie w lokalnych i globalnych projektach

oczekujemy

  • dobrej znajomości i zrozumienia procesu P2P, zwłaszcza w obszarze procurementu
  • znajomości programu SAP (znajomość platform e-Buy lub Ariba będzie dodatkowym atutem)
  • minimum rok doświadczenia w obszarze operacji zakupowych/P2P
  • zaawansowanej znajomości języka angielskiego (umożliwiającej swobodną, biznesową komunikację), znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • silnych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych
  • proaktywnej postawy, nastawienia na poszukiwanie usprawnień i dbałości o jakość pracy

oferujemy

  • możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji i udział w lokalnych i globalnych projektach
  • przyjazne i nowoczesne miejsce pracy
  • wsparcie i pozytywne nastawienie w codziennych aktywnościach
  • konkurencyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • umowę o pracę

Ogłoszenie archiwalne