Specjalista/ka ds. optymalizacji procesów produkcyjnych (przy użyciu oprogramowania Digital Twin / Produkcja 4.0)

FQS Poland Sp. z o.o.O firmie

5 000–7 000
brutto / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Digital Twin

  • Power Point

  • Excel

O projekcie

Do naszego zespołu PLM poszukujemy ambitnej i szybko uczącej się osoby, która odpowiedzialna będzie za obsługę innowacyjnych systemów komputerowych typu Digital Twin w zakresie optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych.

Zapewniamy pełen pakiet szkoleń oraz pracę w pełnym wyzwań obszarze Produkcji 4.0 i optymalizacji procesów produkcji i logistyki.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli wirtualnych procesu produkcji w celu ich optymalizacji
  • Praca w środowisku międzynarodowym na projektach anglojęzycznych
  • Realizacja projektów z obszaru Produkcji 4.0 w wielu zakładach produkcji w Europie (współpraca online)
  • Realizacja projektów optymalizacji procesów przy użyciu oprogramowania Digital Twin
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami firmy
  • Tworzenie prezentacji (raportów) z wyników pracy Ms Power Point
  • Praca na Ms Excel

Nasze wymagania

  • Umiejętności analitycznego myślenia
  • Duży poziom kreatywności
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność płynnej pracy na narzędziach pakietu Office (Power point, Excel)

Mile widziane

  • Ukończone studia wyższe lub ostatnie lata studiów na kierunkach związanych z szeroko rozumianą produkcją
  • Doświadczenie w pracy w przemyśle produkcyjnym (niezależnie od stanowiska)
  • Umiejętność pracy na systemach 3d CAD
  • Praca na systemach ERP/MES/APS Digital Twin
  • Język inny niż Angielski będzie dodatkowym atutem

Podział czasu pracy

50%

Home Office

50%

Biuro

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

5

Tak pracujemy

  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny

FQS Poland Sp. z o.o.

Jedynym udziałowcem spółki FQS Poland Sp. z o.o. jest firma Fujitsu Limited, która jest czołową firmą informatyczną na rynku w Japonii.

FQS Poland została założona jako europejskie centrum badawczo-rozwojowe w zakresie oprogramowania. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości produktów i usług, na które składa się szerokie portfolio istniejących produktów Fujitsu oferowanych na rynkach całego świata oraz umożliwienie transferu technologii z Europy do Japonii oraz “vice versa”.

Specjalista/ka ds. optymalizacji procesów produkcyjnych (przy użyciu oprogramowania Digital Twin / Produkcja 4.0), Katowice