Oferta pracy

Specjalista/ka ds. personalnych

IDEA HR Group Sp. z o.o. sp.k.

  • Białogard

    Białogard, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rekrutacji oraz współpraca z agencjami pracy

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem umów o pracę

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie naliczania płac

  • Dbanie o obieg dokumentów i korespondencji

  • Prowadzenie bazy danych, archiwum, teczek personalnych

Wymagania pracodawcy

  • Wyższe wykształcenie (mogą być także osoby w trakcie studiów)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym swobodną komunikację biznesową

  • Podstawowa wiedza z zakresu kadr, płac, ochrony danych osobowych

  • 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Praca w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę;

  • Praca w elastycznych godzinach pracy

  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

IDEA HR Group (nr agencji 10618) to firma rekrutacyjna, która od wielu lat wyznacza nowe standardy w doradztwie personalnym. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji stałych oraz poszukiwań bezpośrednich.

Przewiń do profilu firmy