Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. personalnych

Salling Group SSC

  • 1 Maja 38, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

1 Maja 38

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy oraz list płac,

  • Obliczanie zasiłków chorobowych,

  • Obsługa programu Płatnik w zakresie zgłoszeniowym i rozliczeniowym,

  • Obsługa umów zlecenia w pełnym zakresie,

  • Ewidencjonowanie i aktualizowanie kadrowo-płacowych baz danych,

  • Sporządzanie raportów i zestawień dotyczących kadr i płac,

  • Kontrola nad właściwym przepływem informacji oraz dokumentacji wewnętrznej,

  • Wdrażanie nowych procesów i rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Solidne doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku,

  • Wiedza z zakresu prawa pracy i zagadnień ZUS,

  • Znajomość programu Płatnik,

  • Sumienność, skrupulatność i dokładność,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na zmiany,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Salling Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Obecnie dysponujemy ponad 1 500 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Centrum Usług Wspólnych Salling Group to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy