Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. płac i administracji personalnej

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-07-12

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    SPEC/WAW/0718

    Opis stanowiska:

    • kompleksowa obsługa lokalnych systemów kadrowo-płacowych,
    • prowadzenie projektu outsourcingu płac do struktur globalnych,
    • wdrożenie globalnego programu administracji personalnej,
    • udział w procesach realizowanych przez HR,
    • usprawnianie procesów z zakresu administracji personalnej i płac, mające na celu podniesienie efektywności przedsiębiorstwa.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to administracja, finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne),
    • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz w piśmie - warunek konieczny!
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
    • praktyczna wiedza z zakresu administracji personalnej (tj. naliczania wynagrodzeń itp),
    • dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności MS Excel),
    • dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
    • samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy własnej,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • elastyczną formę współpracy (umowa o pracę lub B2B),
    • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premie (wysokość zależna od kompetencji oraz zaangażowania w powierzane obowiązki),
    • stabilne zatrudnienie,
    • pakiet benefitów pozapłacowych,
    • pakiet szkoleń wdrażających,
    • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

    opis