Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. Płac

EASY LOGISTIC

Kazimierza Drewnowskiego 2

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy (praca w systemie insERT Gratyfikant),

  • sporządzanie list płac dla Pracowników, Wykonawców oraz Zleceniobiorców,

  • prowadzenie dokumentacji płacowej,

  • sporządzanie informacji o rocznych dochodach dla wszystkich Pracowników i przekazywanie ich do właściwych urzędów skarbowych,

  • sporządzanie deklaracji ZUS w systemie Płatnik,

  • prowadzenie spraw wynikających z sądowych i administracyjnych tytułów wykonawczych,

  • sporządzanie deklaracji do PFRON,

  • współpraca z działem księgowości w zakresie wynagrodzeń.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych,

  • praktyczna umiejętność obsługi procesów płacowych,

  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac,

  • umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,

  • pracę w otwartym i przyjaznym zespole,

  • niekorporacyjną atmosferę.

Benefity

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

Jeśli jesteś osobą energiczną, pozytywnie nastawioną do ludzi i swojego otoczenia, lubisz zarządzać czasem i pracą, kręci Cię organizowanie, nie znosisz nudy, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Dynamicznie rozwijająca się Szkoła Doskonalenia Technik Jazdy Best Driver poszukuje kolejnego członka do swojego zespołu!

Szkoła Best Driver to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych ośrodków, szkolących ponad 5 tys. kierowców zawodowych rocznie. Instytucja ciesząca się uznaniem i prestiżem na rynku międzynarodowym w branży transportowej. Wyspecjalizowaliśmy się w szkoleniach dla transportu ciężarowego oraz pasażerskiego. Wprowadziliśmy na rynek specjalne pakiety szkoleniowe skupiające się na edukacji i podnoszeniu kwalifikacji zasobów ludzkich firm transportowych. Firma Best Driver ściśle współpracuje z wiodącym na rynku europejskim producentem ciężarówek, marką DAF czy systemów telematycznych Wabco/ Transics, co pozwala firmie być na bieżąco z nowościami technologicznymi, stosowanymi w najnowszych ciężarówkach. Współpracujemy z większością wiodących firm transportowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy