Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. płac

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie

Dewajtis 5

Bielany

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń pracowników - sporządzanie list płac

  • dokonywanie rozliczeń zwolnień lekarskich, ustalanie podstawy naliczenia zasiłków

  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS) oraz urzędami w sprawach z zakresu zajęć wynagrodzeń

  • sporządzanie deklaracji podatkowych (w tym PIT-11)

  • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS w systemie PŁATNIK

  • sporządzanie zaświadczeń z zakresu wynagrodzeń, w tym RP-7

  • przygotowywanie raportów i zbiorczych zestawień list płac

  • stałe monitorowanie zmian w przepisach prawa mających wpływ na prawidłowość rozliczania wynagrodzeń

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń pracowników

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych

  • znajomość programu Płatnik, MS Office

  • umiejętność obsługi programu Simple ERP będzie atutem

To oferujemy

  • pracę w ciekawym środowisku akademickim

  • możliwość dalszego rozwoju w nowych obszarach tematycznych (m.in. rozliczanie nauczycieli akademickich, rozliczanie projektów, jak również w innych obszarach obsługiwanych przez Dział Personalny)

  • praca z wieloletnimi specjalistami, chętnie dzielącymi się wiedzą

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

  • elastyczny czas pracy - rozpoczęcie między 7:00 a 8:30, zakończenie między 15:00 a 16:30

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. płac

www.uksw.edu.pl

Przewiń do profilu firmy