Specjalista/-ka ds. Planowania i Rejestracji Produktów (Produkty Lecznicze i/lub Wyroby Medyczne)

AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza możliwości i opracowywanie koncepcji rejestracji produktu,
  • przegląd i analiza danych naukowych (klinicznych i nieklinicznych),
  • opracowywanie dokumentacji produktu (w tym administracyjnej, druków informacyjnych, klinicznej, nieklinicznej),
  • prowadzenie korespondencji formalnej z urzędami w związku z prowadzonymi procesami,
  • weryfikacja i akceptacja treści oznakowania produktów oraz materiałów promocyjnych,
  • współpraca ze środowiskiem medycznym, farmaceutycznym w wymaganym zakresie.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w ww. zakresie obowiązków,
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, medyczne lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • dobra znajomość wymagań formalno-prawnych,
  • odpowiedzialność, obowiązkowość,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • znajomość obsługi komputera (MS Office).

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych firm farmaceutycznych w Polsce,
  • umowę o pracę – to u nas standard,
  • zadbamy o Twoją formę – karta multisportowa OK. system oraz sekcje sportowe ,
  • zadbamy o Twoje zdrowie – prywatna opieka medyczna,
  • zadbamy o Ciebie – dostarczając co wtorek świeże owoce,
  • zadbamy o Twój odpoczynek– zrefundujemy część kosztów za wakacje,
  • zadbamy o Twój rozwój - dostęp do platformy do nauki języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma nauki języka angielskiego

Specjalista/-ka ds. Planowania i Rejestracji Produktów (Produkty Lecznicze i/lub Wyroby Medyczne), Warszawa