Specjalista(-ka) ds. Planowania / Supply Planning Specialist

Sarantis Polska S.A.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • współpracę z dostawcami z różnych regionów świata (głównie kraje APAC) w zakresie realizacji zamówień, organizacji transportu do Polski oraz dokumentacji importowej,

  • analizę danych dotyczących zapasów, usług, trendów rynkowych i sprzedaży oraz wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących koszty i procesy,

  • optymalizację poziomu zapasów produktów w magazynach,

  • wykonywanie prac operacyjnych związanych z różnymi systemami (tj. SAP, rozwiązania BI i platformy wewnętrzne)

  • organizację logistyki zaopatrzenia w wyroby gotowe spółek z Grupy Sarantis w regionie CEE,

  • współpracę z działami sprzedaży, marketingu i centrum dystrybucji w zakresie zapewnienia podaży towarów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki z obszaru logistyki),

  • dobra znajomość zagadnień i procesów z zakresu logistyki,

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • praktyczna znajomość programów MS Office w szczególności programu Excel, doświadczenie pracy w SAPie będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną realizację zakresu obowiązków (poziom min.B2),

  • analityczne myślenie,

  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,

  • umiejętność współpracy i budowania relacji z osobami o różnym pochodzeniu etnicznym.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,

  • uczestnictwo w międzynarodowych projektach logistycznych,

  • doskonalenie i rozwój kompetencji zawodowych,

  • możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej, programu Multisport oraz ubezpieczenia na życie,

  • atrakcyjne rabaty na Nasze Produkty,

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy,

  • miejsce parkingowe dla każdego Pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.