Ta oferta pracy jest nieaktualna od 228 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/-ka ds. pozyskiwania funduszy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Główna Kwatera ZHP

    Główna Kwatera Związku Harcerstwa Polskiego poszukuje kandydata/-ki na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

    • monitorowanie aktualnych naborów konkursów i źródeł finansowania projektów pod kątem możliwości pozyskania dofinansowania w ramach projektów unijnych, grantów rządowych i innych źródeł zewnętrznego finansowania;
    • upowszechnianie wśród pracowników i wolontariuszy informacji o istniejących programach
      i procedurach;
    • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów zgodnie z wytycznymi
      i wymaganiami konkursowymi oraz ich weryfikacja pod względem formalnym
      i rachunkowym (wnioski o dofinansowanie, budżety);
    • obsługa procesu zawierania umów o dofinansowanie projektów;
    • rozliczanie projektów i ich sprawozdawczość
    • współdziałanie z innymi jednostkami organizacji w przygotowywaniu wniosków
      o dofinansowanie;
    • nawiązywanie, utrzymywanie i poszerzanie współpracy z partnerami.

    Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

    • co najmniej 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie;
    • znajomość zasad finansowania projektów ze środków zewnętrznych;
    • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
    • posiadanie wiedzy ekonomicznej i finansowej;
    • wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem;
    • mile widziane doświadczenie w organizacjach pozarządowych;
    • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów;
    • dokładność, terminowość i staranność w przygotowywaniu dokumentacji;
    • umiejętność poszukiwania informacji – zbieranie i weryfikowanie danych;
    • umiejętność biznesowego, analitycznego myślenia.

    Oferujemy:

    • pracę w młodym dynamicznym zespole,
    • pełne wyzwań środowisko pracy,
    • stabilność zatrudnienia,
    • możliwość korzystania z pakietu MultiSport,
    • możliwość zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego oraz dalszego rozwoju.

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:

    • CV i list motywacyjny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZHP z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ZHP z siedzibą w Warszawie przy ul. Konopnickiej 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.