Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. PR i Marketingu

Polski Związek Firm DeweloperskichO firmie

Polski Związek Firm Deweloperskich

plac Trzech Krzyży 10/14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z dziennikarzami

  • pisanie informacji prasowych

  • obsługa strony internetowej

  • obsługa social mediów

  • przygotowywanie prezentacji na spotkania

  • pomoc przy organizacji eventów

  • pomoc przy organizacji szkoleń

  • redakcja Vademecum Dewelopera – kwartalnika wydawanego przez nas dla deweloperów

  • jesteśmy otwarci także na Twoje pomysły – u nas możesz robić to, co lubisz! :)

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doskonała poprawność językowa w mowie i w piśmie

  • zamiłowanie do pisania tekstów (w końcu chcemy ludzi, którzy lubią, to co robią ;))

  • kreatywność – jesteśmy otwarci na wszystko co nowe i świeże, chętnie wprowadzamy zmiany!

  • zainteresowanie życiem publicznym – współpracujemy z przedstawicielami rządowymi i samorządowymi, a więc musisz wiedzieć, kto jest kim! :)

  • zainteresowanie branżą deweloperską i rynkiem nieruchomości będzie atutem!

  • własna pasja, którą możesz realizować także w pracy (tak jak pisaliśmy wcześniej, jesteśmy otwarci na nowe pomysły i inicjatywy)

  • doskonała obsługa komputera i pakietu MS Office

  • znajomość pakietu Adobe Creative będzie ogromnym plusem!

  • angielski na poziomie zaawansowanym – to już będą dwa ogromne plusy!

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę

  • udział w realizacji ciekawych projektów wspierających rozwój rynku deweloperskiego

  • bardzo ciekawe wyzwania zawodowe

  • pracę w przyjaznym zespole, w stabilnej, prestiżowej organizacji

Pokaż nam siebie!

Czekamy na Twoje CV i coś, dzięki czemu bliżej Cię poznamy! Link do instagrama, filmik, a może esej? Każda forma będzie super!

Chcielibyśmy poznać także Twoje doświadczenie na podobnym stanowisku. Chętnie obejrzymy prezentację, którą przygotowałeś, przeczytamy tekst, który napisałeś lub obejrzymy film z wydarzenia, które zrealizowałeś.