Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. PR

AB S.A.

  • Magnice (pow. wrocławski)

    Magnice (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i dystrybucja komunikatów prasowych - biznesowych,

  • kontakt z wydawcami i redakcjami kluczowych tytułów prasowych, serwisów internetowych,

  • tworzenie contentu (copy&video) w oparciu o dane biznesowe - komunikaty do: social media, komentarze do prasy branżowej, artykuły,

  • zarządzanie kanałami social media (Linkedin, Twitter, Facebook, Youtube),

  • wsparcie PR do realizowanych projektów,

  • udział w wydarzeniach branżowych,

  • monitoring mediów,

  • współpraca przy tworzeniu treści w kanałach Social Media,

  • zarządzanie budżetem PR

  • raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie pracy po stronie klienta lub agencji PR,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • swobodne formułowanie myśli i redagowanie tekstów,

  • doświadczenie w prowadzeniu kanałów social media.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy w spółce notowanej na GPW,

  • możliwość współpracy z największymi producentami elektroniki na świecie.

  • wsparcie w realizacji swoich pomysłów i wdrażaniu nowych rozwiązań,

  • pracę w systemie hybrydowym,

  • szeroki pakiet benefitów (m.in.: dofinansowanie nauki języków, wsparcie w realizacji sportowych pasji, fundusz świadczeń socjalnych),

  • przyjazną atmosfera pracy - ponad 20% osób czuje się tutaj tak dobrze, że jest z nami dłużej niż 10 lat :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z podaniem nazwy „Specjalista/-ka ds. PR” w tytule maila za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

AB S.A.

Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Obok ugruntowanej już pozycji na rynku sprzętu IT, Grupa AB z sukcesem prowadzi dystrybucję elektroniki użytkowej i produktów związanych z telefonią komórkową, rozwiązaniami cloud computing, AGD, zabawek oraz usług. Grupa AB to największa sieć dystrybucji w regionie CEE – firma posiada 16 500 partnerów handlowych, a w stałej ofercie spółki znajduje się 96 000 produktów 800 światowych marek.

Już od 30 lat AB S.A. jest docenianym partnerem w biznesie, którego wyróżnia wysoka jakość współpracy z klientami, stabilna pozycja finansowa i wysoki poziom zarządzania przedsiębiorstwem. Silna pozycja na rynku jest stale potwierdzana licznymi certyfikatami i nagrodami. (www.ab.pl)

Przewiń do profilu firmy