Oferta pracy

Specjalista/ka ds. prawnych

GOLDENSUBMARINEO firmie

  • Szelągowska 18, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

GOLDENSUBMARINE

Szelągowska 18

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i opiniowanie firmowych umów - z klientami, pracownikami czy partnerami biznesowymi

  • Formułowanie regulaminów konkursów i akcji promocyjnych

  • Przygotowanie wewnętrznych procedur

  • Wspomaganie pracowników w kwestiach prawnych i zwiększanie ich świadomości w tym temacie

  • Współpraca z obsługującą agencję kancelarią prawną

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie - ukończone studia prawnicze

  • Dobra znajomość w zakresie prawa pracy, autorskiego i handlowego

  • Znajomość branży marketingowej

  • Analityczne myślenie

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i praca zespołowa

  • Samoorganizacja i terminowe wywiązywania się z obowiązków

Mile widziane

  • Znajomość angielskiego - pozwalająca na tworzenie umów w tym języku

To oferujemy

  • Niepowtarzalną i partnerską atmosferę

  • Pracę w wielokrotnie nagradzanej agencji reklamowej

  • Pracę w zaangażowanym zespole, który pomaga sobie nawzajem i dzieli się wiedzą

  • Wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju – realizacja projektów dla największych marek w Polsce

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pakiet opieki medycznej VIP z możliwością objęcia opieką całej rodziny

  • Kartę Multisport

  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i eventach branżowych

  • Budżety szkoleniowe dopasowane do Twojego stanowiska

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • gry wideo w pracy

  • strefa relaksu