Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. prawnych

ATMOTERM S.A. w OpoluO firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i opiniowanie umów oraz dokumentów
  • wsparcie prawne w uzgadnianiu warunków umów oraz uczestniczenie w negocjacjach biznesowych
  • udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych
  • doradztwo w zakresie postępowania administracyjnego, w szczególności w zakresie uzyskiwania decyzji dla klientów
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentów organizacyjno-prawnych spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu umów
  • wiedza w zakresie, prawa cywilnego, praw autorskich, ksh, prawa pracy, kpa
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętności komunikacyjne i budowania relacji

Mile widziane

  • uprawnienia radcy prawnego
  • umowa na czas określony

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska i IT
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola
  • dodatki pozapłacowe: pakiet opieki medycznej, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku i karty Multisport,
  • możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym
  • wsparcie zespołu nie tylko w okresie wdrożenia
  • elastyczne rozwiązania w naszym systemie pracy
  • wyjazdy integracyjne oraz imprezy firmowe z atrakcjami

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Myślisz o kolejnym kroku w swojej karierze?

Wyślij do nas swoje CV.

ATMOTERM S.A. w Opolu

Atmoterm SA jest ekspertem w ochronie środowiska zarówno w konsultingu, jak i technologiach IT. Istniejemy na rynku od 40 lat. Współpracujemy z jednostkami administracji publicznej oraz przedsiębiorstwami. Dostarczamy specjalistyczne systemy informatyczne do zarządzania danymi środowiskowymi oraz kompleksowe usługi doradcze.

Aktualne oferty pracodawcy
SPR

Specjalista/ka ds. prawnych, śląskie