Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. procesów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ANG Spółdzielnia jest organizacją, która kierując się ideą zrównoważonego rozwoju i zaangażowaniem społecznym wspartym naszą Fundacja Będę Kim Zechcę, realizuje misje budowy najlepszego środowiska pracy dla ekspertów finansowych w Polsce. ANG jest organizacją wychodząca naprzeciw najważniejszym wyzwaniom rynku finansowego w Polsce – powstawaniu instytucji finansowych odpowiedzialnych społecznie dających swoim współpracownikom długoterminową perspektywę bezpieczeństwa w działaniu, klientom produkty realizujące ich potrzeby i instytucjom finansowym możliwość realizacji biznesu z uwzględnieniem ich społecznej roli.

    Poszukujemy do naszej organizacji
    Specjalistki lub Specjalisty ds. procesów
    Miejsce pracy: Warszawa

    Której lub Którego zadaniami będą:

    • koordynacja wdrożeń nowych projektów biznesowych od strony operacyjnej i procesowej
    • ciągłe poszukiwanie pomysłów i metod na usprawnienia, doskonalenia procesów i systemów w naszej firmie
    • wdrażanie usprawnień w funkcjonowaniu organizacji, szczególnie w zakresie możliwości jakie niesie „świat cyfrowy”
    • pilnowanie priorytetów i monitorowanie przebiegu inicjatyw w organizacji
    • współtworzenie odpowiedniej dokumentacji procesowej
    • audytowanie i przeglądy w zakresie zgodności działań z obowiązującymi regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
    • uczestnictwo w nowych projektach organizacji

    Oczekujemy:

    • wcześniejszego doświadczenia na podobnym polu zadań
    • umiejętności organizacyjnych, systematyczności i konsekwencji w działaniach
    • inicjatywy oraz odpowiedzialności za wynik pracy
    • umiejętność pracy w zespole, empatii, kreatywności i otwartości na nowe wyzwania i porządnych umiejętności komunikacyjnych
    • pasjonowania się „nowymi technologiami” i modelami doskonalenia procesów

    Oferujemy:

    Dowolną, wybraną przez Ciebie
    formę zatrudnienia.
    Prywatną opiekę
    medyczną.
    Wsparcie aktywności sportowych
    oraz kartę sportowa.

    Program
    „Rowerem do pracy”.
    Bilety
    do kina i teatru.
    Bezpłatne lekcje
    językowe.

    Dostęp do biblioteki zakładowej
    oraz aplikacji audiobooki w pracy.
    Mozliwość pracy zdalnej
    (6 dni w roku).
    Ogólnofirmowe aktywności
    ( góry, żagle, kajaki i inne ).

    Mozliwość udziału w dojrzałych programach
    społecznościowych i wolontariackich.
    Ubezpieczenie na życie.
    Szkolenia oraz
    dofinansowanie studiów.

    Nie wysyłaj nam listu motywacyjnego, wystarczy Twoje CV.

    Aplikując na to stanowisko wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Współadministratorów tj. ANG Spółdzielnia oraz ANG Biznes S. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Konstancińska 2 na potrzeby rekrutacji.

    Jeśli chcesz abyśmy zatrzymali Twoje CV w bazie, na cele dalszych rektutacji, umieść w CV zapis ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w powyższym formularzu, przez Współadministratorów tj. ANG Spółdzielnia oraz ANG Biznes S. A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Konstancińska 2 na potrzeby przyszłych rekrutacji na podstawie dodatkowo wyrażonej zgody.’'

    Współadministratorami danych osobowych jest ANG Spółdzielnia z siedzibą w Warszawie przy ul. Konstancińska 2, 02-942 Warszawa oraz ANG Biznes S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Konstancińska 2, 02-942 Warszawa („Współadminsitratorzy”)

    Dane osobowe zbierane są na potrzeby rekrutacji na podstawie zgody wyrażonej poprzez wypełnienie formularza. Odbiorcą danych osobowych będą Współadministratorzy, personel Współadministratorów oraz podmioty wspierające rekrutację. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji lub poprzez wyrażenie dodatkowej zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 5 lat od obecnej.

     Przysługuje Pani/Panu prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie (nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem), skorzystanie z tego prawa jest realizowane poprzez wysłanie pocztą elektroniczną na adres [email protected] żądania wraz z podaniem danych użytkownika.

     Jeśli masz zastrzeżenia co do tego, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe możesz złożyć skargę do: Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz na [email protected]

     Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. W przypadku niepodania danych rekrutacja będzie niemożliwa.

     Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

     Informacje dotyczące zasadniczych treści uzgodnień między Współadminstratorami są dostępne w polityce prywatności.
    bottom