Oferta pracy

Specjalista/ka ds. procesowania zamówień

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie wsparcia administracyjnego podczas procesu zamówień,

  • Zapewnianie zgodności z polityką i wymaganiami procesowymi,

  • Zapewnianie skutecznego zarządzania wdrożonymi zmianami,

  • Będziesz pierwszym punktem kontaktu z Business Process Ownerami,

  • Dbanie o aktualizacje i utrzymanie standardów w momencie modyfikacji procesów,

  • Zarządzanie dokumentami i ich przechowywaniem.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (poziom min. B2),

  • Znajomość takich narzędzi jak MS Office, a w szczególności Excel,

  • Rzetelność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków,

  • Dbałość o szczegóły,

  • Współpraca z grupą, współtworzenie milej atmosfery.

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju osobistego i doświadczenia w pracy z wysokiej rangi ekspertami,

  • Pracę w przyjaznym zespole o swobodnej atmosferze,

  • Pakiet benefitów, w tym opieka medyczna, nasze produkty w atrakcyjnych cenach, paczki z naszymi produktami i wiele innych,

  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju,

  • Pracę hybrydową w nowoczesnym biurze zlokalizowanym w budynku Lumen w Centrum Warszawy,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy