Logo Pracuj.pl

Specjalista/Specjalistka ds. Projektów Rekrutacyjnych

Grupa PracujO firmie

5 500–6 500
brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Grupa Pracuj

Prosta 68

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych z kategorii white oraz blue collar dla Klientów zewnętrznych
  • Sourcing kandydatów w oparciu o bazę Pracuj.pl
  • Przeprowadzanie screeningu z kandydatami
  • Przygotowywanie treści ogłoszeń rekrutacyjnych dla Klientów zewnętrznych oraz ich publikacja na serwisie pracuj.pl
  • Selekcja i weryfikacja kandydatów pozyskanych z ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Kontakt i obsługa klientów biznesowym, dbanie o CX
  • Obsługa klienta wewnętrznego (dział sprzedaży)
  • Ścisła współpraca z Business Ownerem
  • Przygotowywanie raportów rekrutacji oraz prezentowanie wyników na spotkaniach wewnętrznych
  • Wsparcie działu obsługi klienta w innych projektach z zakresu obsługi klienta biznesowego Pracuj.pl

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 1,5 roku doświadczenia na samodzielnym stanowisku w agencji doradztwa personalnego lub dziale HR
  • Posiadasz przykłady projektów rekrutacyjnych, które zakończyły się zatrudnieniem kandydata
  • Jesteś bardzo samodzielny w działaniu, dobrze zorganizowany i skrupulatny
  • Posiadasz sprawdzone techniki do pozyskiwania kandydatów
  • Wiesz jak ważna jest elastyczność i komunikacja w działaniu
  • Podchodzisz do procesu rekrutacji z otwartym umysłem, chcesz podnosić swoje umiejętności
  • Twój angielski jest na poziomie w mowie i piśmie min. B2

To oferujemy

  • Pracę w modelu FLEX (2 dni pracy w biurze i 3 dni pracy zdalnej tygodniowo) od września 2021

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa z Rekruterem

2

Spotkanie z członkiem zespołu

3

Spotkanie z przyszłym przełożonym

Specjalista/Specjalistka ds. Projektów Rekrutacyjnych, Prosta 68, Wola, Warszawa