Logo Pracuj.pl

Specjalista/ka ds. Projektowania Sieci Światłowodowej

PLAY (P4 Sp. z o.o.)O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie koncepcji budowy sieci FTTH
  • Analiza możliwości dzierżawy dostępnej infrastruktury od podmiotów zewnętrznych (kanalizacja kablowa, słupy, włókna światłowodowe)
  • Kontrola jakości i weryfikacja projektów sieci tworzonych przez zewnętrznych partnerów w celu zapewnienia wysokiej jakości, funkcjonalności i skuteczności
  • Opracowanie projektów sieci dostępowych w celu zapewnienia odpowiedniej ich jakości w zakresie potencjału, rozwoju i utrzymania
  • Analizowanie prowadzonych projektów, w tym ponoszonych kosztów, a także wykazywanie inicjatywy w kierunku obniżania tych kosztów oraz realizacji projektów zgodnie z założeniami budżetowymi
  • Przygotowanie danych/raportów w uzgodnionym obszarze inwestycji

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie techniczne i bogate doświadczenie w zakresie technologii i infrastruktury sieci dostępowych, w tym projektowania sieci FTTH
  • Posiadasz doskonałą znajomość procesów biznesowych, sieci, systemów i aplikacji oraz ich wzajemnych zależności
  • Masz doświadczenie w stosownych technologiach i architekturze sieci – w ramach i poza sieciami dostępowymi
  • Masz bogatą wiedzę na temat projektowania i wdrażania infrastruktury sieci dostępowych oraz dogłębne zrozumienie zagadnień związanych z realizacją usługi E2E
  • Masz czynne prawo jazdy kategorii B
  • Bardzo dobrze znasz programy: Autocad, MS Office, w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej
  • Dodatkowy benefit świąteczny
  • Dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

W Fiber Factory budujemy najnowocześniejszą sieć światłowodową w Polsce. Zrobimy to dzięki pracy zespołowej, zwinności i szybkości w działaniu.

Specjalista/ka ds. Projektowania Sieci Światłowodowej, mazowieckie