Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Promocji i PR-u

SIW Znak sp. z o.o.O firmie

SIW Znak sp. z o.o.

Tadeusza Kościuszki 37

Kraków

Poszukujemy:
SPECJALISTY/KI DS. PROMOCJI I PR-U

Kim jesteśmy?

  • największą księgarnią z ebookami i audiobookami w Polsce;
  • posiadaczem największego fanpage'u spośród wszystkich księgarń ebookowych w Polsce;
  • współorganizatorem największej akcji promującej czytelnictwo w Polsce – „Czytaj PL”;
  • właścicielem własnych mediów czytelniczych (portal CzytajPL.pl, firmowy blog);
  • firmą współpracującą z największymi portalami czytelniczymi w Polsce.

Jakie będą Twoje obowiązki ?

  • opracowanie i realizacja strategii komunikacji marki;
  • realizacja budżetu;
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z dziennikarzami, blogerami oraz partnerami b2b;
  • przygotowywanie materiałów prasowych i promocyjnych;
  • organizowanie wydarzeń, np. targów książki;
  • współpraca z zespołem odpowiedzialnym za marketing;
  • współpraca z agencjami reklamowymi.

To oferta dla Ciebie, jeśli:

  • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w dziale promocji, PR i/lub doświadczenie w pracy z marką;
  • masz wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe;
  • lubisz ludzi i rozmowy z ludźmi, nawiązywanie relacji nie stanowi dla Ciebie wyzwania;
  • dobrze piszesz i potrafisz się zgrabnie wysławiać;
  • lubisz stawiać sobie śmiałe cele i je realizować;
  • cechuje Cię samodzielność i wdrażanie własnych pomysłów sprawia Ci wiele satysfakcji;
  • chcesz pracować w uznanej, szybko rozwijającej się firmie z obszaru nowych technologii;
  • wspaniale, jeżeli kochasz książki, a czytanie jest Twoją pasją.

Oferujemy:

  • pracę z rozpoznawalną, pozytywną i bardzo rozwojową marką;
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania nowych doświadczeń;
  • pracę w pozytywnie zwariowanym, kreatywnym i wizjonerskim zespole
  • pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • elastyczne podejście do godzin pracy.

Jeśli spełniasz kryteria i czujesz, że to praca dla Ciebie, aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy