Oferta pracy

Specjalista/-ka ds. Przeciwdziałania Nadużyciom

T-MobileO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

CZEGO MOŻESZ

SIĘ SPODZIEWAĆ?

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy. Jeżeli chcesz dzielić się wiedzą i liczysz na to samo z naszej strony – dołącz do Tribe’u Bezpieczeństwa!

ZADANIA, KTÓRE

NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • Obsługa systemów wewnętrznych w zakresie monitorowania ryzyka nadużyć;
  • Weryfikacja incydentów i reakcja na zdarzenia;
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi;
  • Prowadzenie rozmów wyjaśniających;
  • Udział we wdrażaniu polityk i regulacji bezpieczeństwa wewnętrznego;
  • Tworzenie raportów i dokumentacji;
  • Udział w projektach związanych detekcją nadużyć;

W REALIZACJI

ZADAŃ

POMOŻE CI:

  • Wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne, prawne bądź techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość technologii Security (FMS, DLP, DAM, TI);
  • Znajomość normy ISO 27001.
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kontroli wewnętrznej i detekcji nadużyć;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i logicznego formułowania wniosków;
  • Samodzielność, dokładność, systematyczność i terminowość oraz zdolność do adaptacji w międzynarodowym środowisku pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

Mile widziane:

  • Znajomość przepisów prawa karnego oraz zagadnień windykacji karnej;
  • Doświadczenie w obsłudze systemów do kreowania kampanii antyphisingowych;
  • Praktyczna znajomość narzędzi OSINT;
  • Znajomość branży telekomunikacyjnej;

OFERUJEMY:

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna
    dla Ciebie i Twojej
    rodziny
  • Bezpłatne
    miejsce
    parkingowe
  • Stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę
    o pracę
  • Ekstra dzień wolny — świętuj urodziny
    lub imieniny
    z najbliższymi
  • i wiele innych …

Ogłoszenie archiwalne