Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista/ka ds. przepływów finansowych z j. angielskim

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 26.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Poznaniu, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań
    s-26.02

    Zakres obowiązków na tym stanowisku:

    • Bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi
    • Księgowanie i rozliczanie płatności
    • Kontrola prawidłowości procesów finansowych
    • Kontrola przepływów pieniężnych
    • Administracja dokumentacji finansowej
    • Raportowanie, przygotowanie sprawozdań finansowych
    • Udział w projektach finansowych
    • Udział w zamknięciu miesiąca i roku

    Poszukujemy osób które:

    • Mają powyżej roku doświadczenia w księgowości lub finansach
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne, finansowe)
    • Znają język angielski na poziomie komunikatywnym
    • Są otwarte i komunikatywne
    • Lubią pracować w grupie

    Korzyści:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
    • Ubezpieczenie medyczne w tym opieka stomatologiczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowania wypoczynku
    • Dofinansowania do nauki
    • Karta sportowa
    • I wiele innych
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Domino Polska Sp. z o.o.
    www.dominopolska.pl
    Agencja 5070
    Z NAMI OSIĄGNIESZ SUKCES. ZAPRASZAMY DO SKŁADANIA APLIKACJI!