Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. przygotowania inwestycji - Project Manager

GRUPA INTERKOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • aleja Rzeczypospolitej 8
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

GRUPA INTERKOL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

aleja Rzeczypospolitej 8

Gdańsk

Dynamicznie rozwijająca się firma inwestująca w nieruchomości komercyjne i mieszkaniowe poszukuje sprawnej, wielozadaniowej osoby do przygotowania i koordynacji prowadzonych inwestycji. Prowadzimy inwestycje na istniejących obiektach (przebudowy, rozbudowy, remonty) a rozwijamy się w kierunku inwestycji deweloperskich.

Wymagania:
Szukamy osoby która:
- posiada wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane budownictwo, architektura),
- posiada doświadczenie przy prowadzeniu inwestycji i/lub w pracy na budowie,
- dobrze zna Prawo Budowlane,
- zna rynek budowlany, technologie i materiały stosowane w budownictwie,
- będzie zaangażowana i będzie lubiła swoją pracę,
- jest dobrze zorganizowana i samodzielna,
- dobrze zna programy z pakietu MS Office.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- doświadczenie przy kosztorysowaniu robót budowlanych,
- uprawnienia budowlane
- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
- prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
Głównym zadaniem będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesów inwestycyjnych, a w szczególności:
- tworzenie założeń projektowych, standardów;
- tworzenie i nadzorowanie budżetów, harmonogramów prowadzonych projektów,
- kontrola obiegu dokumentacji między wykonawcami,
- pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień niezbędnych do realizacji inwestycji,
- nadzór nad wykonaniem dokumentacji projektowej, weryfikacja i ocena rozwiązań projektowych,
- zbieranie ofert na wykonanie robót oraz prowadzenie negocjacji cenowych, zlecanie wykonawstwa inwestycji i remontów wybranym firmom,
- poszukiwanie rozwiązań optymalizujących koszty inwestycji oraz proponowanie usprawnień w procesie inwestycyjnym,
- nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, koordynacja wykonawców, kontrolowanie oraz egzekwowanie jakości, terminowości wykonania inwestycji i remontów.

Oferujemy:
- pracę nad ciekawymi, różnorodnymi projektami,
- realny wpływ na pracę, projekty,
- dobrą atmosferę pracy / dobry work-life balance,
- stabilne warunki zatrudnienia.

Zainteresowany/a?
Aplikację wraz z CV prosimy przesyłać na adres [email protected]

Ogłoszenie archiwalne