Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista/ka ds. raportowania grantów

Fundacja Habitat for Humanity Poland

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Udział w procesie tworzenia wniosków grantowych:

• Analiza ryzyka związanego z realizacją projektów

• Wsparcie w przygotowaniu budżetów

• Udział w procesie „Go/No-Go”

Raportowanie finansowe projektów:

• Tworzenie, uzgadnianie i terminowe składanie raportów finansowych

• Uzgadnianie kont księgowych projektów

Compliance:

• Weryfikacja umów grantowych (m. in. obowiązkowy wkład finansowy, wymogi raportowania, budżet)

• Udział w wyborze partnerów/dostawców w ramach realizowanego grantu oraz weryfikacja umów

• Przekazywanie zespołowi projektowemu kluczowych informacji dot. wymogów zawartych w realizowanej umowie

• Regularny nadzór i weryfikacja działań Fundacji oraz partnerów pod kątem zgodności z wymaganiami donorów

Dostarczanie danych i wsparcie w wewnętrznych oraz zewnętrznych audytach projektowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w raportowaniu projektów w sektorze non-profit

  • Znajomość wymogów stawianych przez bilateralnych i multilateralnych donorów, m. in. EU, Amerykańskie Agencje Federalne, UN

  • Doświadczenie w pracy z procedurami i politykami

  • Terminowość i skrupulatność, umiejętności analityczne

  • Zaawansowana znajomość programu Excel

  • Język angielski na poziomie min. B2

  • Wysokie zdolności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w księgowości

  • Wykształcenie wyższe w obszarze Finansów, Księgowości lub Administracji

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • miłą, kameralną i partnerską atmosferę

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy

  • brak dress codu

  • faktyczne przełożenie twoich sukcesów zawodowych na pomoc osobom w potrzebie

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Habitat for Humanity wymaga, by wszyscy pracownicy poważnie traktowali swoje etyczne obowiązki w zakresie ochrony beneficjentów, z którymi współpracujemy, ich społeczności oraz wszystkich osób, z którymi współpracujemy. Na kierownikach wszystkich szczebli spoczywa szczególna odpowiedzialność za wspieranie i rozwijanie systemów, które tworzą i utrzymują środowisko zapobiegające molestowaniu, wykorzystywaniu seksualnemu i nadużyciom, chroniące prawa beneficjentów i członków społeczności (zwłaszcza dzieci) oraz promujące wdrażanie kodeksu postępowania Habitat for Humanity.

Fundacja Habitat for Humanity Poland jest częścią międzynarodowej organizacji non-profit Habitat for Humanity International, działającej na rzecz zmniejszenia ubóstwa mieszkaniowego na świecie. Prowadzimy działania remontowo-budowlane, Program Najmu Społecznego, sklep charytatywny ReStore, oraz działania rzecznicze mające na celu wprowadzenie systemowych rozwiązań zwiększających dostęp do niedrogich mieszkań o godnym standardzie.

W związku z konfliktem w Ukrainie rozwijamy nasze dotychczasowe działania i pilnie poszukujemy osoby, które wesprze nas jako:

Przewiń do profilu firmy