Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista/ka ds. raportowania i analiz

PEOPLE Sp. z o.o.

6 5007 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży ubezpieczeniowej poszukuje osoby, która chciałaby się rozwijać w obszarze wsparcia działu sprzedaży:

Numer ref.: Ana/37/05/2021/MR-O&T

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i dystrybucja raportów sprzedażowych
  • Przygotowywanie analiz sprzedażowych
  • Analizy finansowe wspierające decyzje biznesowe
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie
  • Dążenie do ciągłego udoskonalania wykorzystywanych narzędzi

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym z przygotowywaniem raportów i pracą z danymi
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalającego na swobodną komunikacje biznesową
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL będzie dodatkowym atutem
  • Preferowana dyspozycyjność do podjęcia pracy od 1 lipca

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pełnej pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie w wysokości 6500 - 7000zł brutto
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kim jesteśmy?

Od 23 lat z powodzeniem łączymy pracowników i pracodawców. Sukcesy zawdzięczamy naszemu podejściu, zgodnie z którym Human Resources przekształcamy w Human Relations. Dlaczego? Bo w naszej branży profesjonalizm to odnajdywanie wspólnego mianownika między pracownikami, a pracodawcami.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 403.

Ogłoszenie archiwalne