Specjalista/-ka ds. raportowania

PayTel S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

PayTel S.A.

Żwirki i Wigury 14

Warszawa

Jesteśmy wiodącą na polskim rynku firmą w zakresie usług dodanych: obsługi kart płatniczych, doładowań elektronicznych oraz płatności za rachunki wystawców masowych. Posiadamy status Krajowej Instytucji Płatniczej zgodnie z wymogami Komisji Nadzoru Finansowego. W trosce o swoich Klientów stale rozwijamy i udoskonalamy swoje usługi przy jednoczesnym inwestowaniu w innowacyjne rozwiązania. PayTel jest częścią międzynarodowej grupy SIBS, jednego z największych graczy na rynku płatności w Europie, obecnego w ponad 20 krajach i obsługującego ponad 6 miliardów transakcji rocznie.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne cele:

  • Tworzenie zapytań SQL i narzędzi wspomagających przetwarzanie i raportowanie danych.
  • Obsługa zgłoszeń ze skrzynki mailowej.

Opis szczegółowych zadań:

  • Przygotowywanie, w tym budowa, generowanie i wysyłka raportów okresowych oraz raportów na żądanie.
  • Wykonywanie zestawień, analiz i statystyk na potrzeby organizacji.
  • Obsługa reklamacji transakcji we współpracy z zewnętrznymi podmiotami.
  • Wsparcie innych departamentów w procesach reklamacyjnych.

Zadania szczegółowe

  • Zarządzanie procesami przetwarzania transakcji w tym procesami generowania raportów.
  • Przygotowywanie raportów ad hoc na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Obsługa reklamacji transakcji we współpracy organizacjami płatniczymi, operatorami i wystawcami.
  • Zarządzanie kluczami GPG do celów szyfrowania i podpisywania plików dla wystawców.
  • Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych narzędzi analitycznych i raportowych.

Wymagane kwalifikacje i umiejętności:

  • Umiejętność tworzenia i optymalizacji zapytań SQL.
  • Bardzo dobra znajomości MS Excel, MS Word oraz ewentualnie umiejętność programowania w VBA.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku SQL Server Reporting Services lub Power BI.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilność - zatrudnienie na podstawie umowy
    o pracę
  • karta sportowa
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do lekcji języka angielskiego
  • elastyczne godziny
    pracy
  • nowoczesne,
    komfortowe biuro
  • bardzo dobrą, przyjazną
    atmosferę w pracy
Prosimy o dodanie w przesyłanych dokumentach poniższych klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Przesłanie do PayTel S.A. danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w art. 22 (1) Kodeksu pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez PayTel S.A. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę możną wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa) moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. mój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. moje imię, nazwisko) PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie przetwarza na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, aby PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PayTel S.A. z siedzibą w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 14, 02-092 Warszawa) moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy