Specjalista/ka ds. Reklamacji

Boehringer Ingelheim Sp. z o.o.

  • Mszczonów

    Mszczonów, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacji od pacjentów oraz pracowników firmy,

  • Raportowanie reklamacji w systemie,

  • Nadzorowanie procesu rozpatrywania reklamacji przez wytwórcę,

  • Nadzorowanie procesu rozliczenia z klientami,

  • Koordynacja procesu zwrotu produktów do hurtowni,

  • Przygotowanie odpowiedniej dokumentacji zgodnie z procedurami oraz prowadzenie archiwizacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane farmaceutyczne lub pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność obsługi systemu TrackWise - mile widziane

  • Zdolności organizacyjne,

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w sektorze farmaceutycznym.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę przez firmę zewnętrzną do końca 2023 roku,

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport/mybenefit),

  • Samodzielność w działaniu,

  • Hybrydowy system pracy,

  • Narzędzia pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

W Boehringer Ingelheim kreujemy wartości poprzez innowacje mając przed sobą jeden, jasny cel: poprawiać jakość życia naszych pacjentów. Tworzymy przełomowe terapie i innowacyjne rozwiązania w ochronie zdrowia, odpowiadając na potrzeby medyczne zarówno ludzi, jak i zwierząt. Jako firma rodzinna koncentrujemy się na długoterminowych rezultatach. Zatrudniamy 52.000 pracowników na całym świecie, którzy tworzą zróżnicowaną, współpracującą i jednoczącą kulturę. Nauka i wiedza są dla nas kluczowe – bo rozwój każdego z nas, to rozwój całej organizacji.

Przewiń do profilu firmy