Oferta pracy

Specjalista/ka ds. Rekrutacji

Stefczyk Finanse

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

U NAS BĘDZIESZ:

•prowadził/a całościowe procesy rekrutacyjne na stanowiska podstawowe i specjalistyczne

•współpracował/a z kadrą zarządzającą w zakresie określania potrzeb rekrutacyjnych

•prowadził/a rozmowy kwalifikacyjne z kandydatami (videorozmowy i telefoniczne)

•inicjował/a działania rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem kandydatów

•koordynował/a rozwój procesu onboardingu w organizacji

•proponował/a rozwiązania usprawniające i doskonalące procesy i procedury HR

•brał/a aktywny udział w projektach realizowanych w obszarze HR

Nasze wymagania

CZEKAMY NA CIEBIE, JEŚLI:

•posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

•posiadasz wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi

•posiadasz wiedzę z zakresu najnowszych trendów dotyczących metod pozyskiwania talentów do organizacji

•posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz potrafisz budować relacje z osobami na każdym poziomie organizacji

•jesteś innowacyjny/a, chętnie przejmujesz inicjatywę oraz poszukujesz i proponujesz nowe rozwiązania

•swobodnie korzystać z pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint i Outlook)

•mile widziane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawe wyzwania w pracy i możliwość rozwoju zawodowego

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności

  • pracę w dużej i stabilnej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy