Specjalista/-ka ds. Rekrutacji

DROMA S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Horsta Bienka 8b, 44-100 Gliwice, Polska, Zabrze

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Najważniejsze obowiązki:

  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę
  • Współpraca z portalami internetowymi, biurami karier, PUP
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami, udział w Assessment Center
  • Analiza zebranych dokumentów aplikacyjnych
  • Nadzór nad procesem zatrudniania kandydatów
  • Raportowanie działań do Kierownika HR
  • Wsparcie działu HR w bieżących tematach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi bądź pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji na wszystkie szczeble stanowisk
  • Umiejętność korzystania z różnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office (w tym Excel)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych w obszarze HR
  • Możliwość inicjowania i wprowadzania własnych pomysłów i usprawnień
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych
na rozwój osób na stanowisko:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy